Göksun Belediyesi
 

KURUMSAL

 

PROJELERİMİZ

 

GÜNCEL

 

HİZMET REHBERİ

 

GÖKSUN

 

KÜLTÜREL YAPI

 

E-BELEDİYE

 
 
BAŞKAN AYDIN ÇANAKKALE ZAFERİ MESAJIYAYIN TARİHİ: 17.03.2016Başkan Aydın’ın Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi Mesajı

Göksun Belediye Başkan Hüseyin Coşkun Aydın, Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 101. Yılı münasebetiyle yayımladığı mesajında, Çanakkale'yi destanlaştıran şeyin, inanarak şehadete koşa koşa giden, genci yaşlısı ve vatanını milletini seven yüzbinler olduğu söyledi.

Bu aziz millete yüzlerce yıldır diz çöktürmek isteyenlerin yöntemlerinin farklı fakat niyetlerinin hep aynı olduğuna vurgu yapan Başkan Aydın, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Türkiye ne zaman güçlenmeye, bölgesinde söz sahibi olmaya başlasa askeri müdahalelerle, muhtıralarla, iç karışıklıklarla, terörizmle önümüze set çekmeye çalıştılar. Edirne ile Kars arasına sıkışmış bir Türkiye algısı oluşturmaya çalıştılar. Ne zaman ki bu algıyı yıkmaya başladık, kendi medeniyet coğrafyamızla buluşmaya başladık, bize saldırmaya başladılar. Hamdolsun ki her seferinde ayaklarımıza bağlanmak istenen bu prangalardan kurtulduk.

Terör örgütleri, uluslararası güçlerin de desteğiyle 100 yıldır süre gelen bu anlayışın taşeronu oldu, olmaya da devam ediyor. Bugünlerde adı ne olursa olsun hem içeriden hem dışarıdan gelen terör tehdidinin tek bir amacı var; Bu millete diz çöktürmek. Tıpkı 100 yıl önce olduğu gibi. İşte bu nedenle en çok ihtiyaç duyduğumuz şey Çanakkale ruhudur. Bugün ihtiyaç duyduğumuz milli şuuru anlamak için 100 yıl önce Çanakkale Savaşına bakmamız yeterlidir. Birlik ve beraberlikle en zor koşullardan nasıl zaferle çıkılır o dönemden öğreniyoruz.

Rabbim, bir daha bu milleti Çanakkale Savaşı, Kurtuluş Savaşı yapmak durumda bırakmasın. Rabbim birliğimizi, dirliğimizi ve beraberliğimizi bozmasın. Ülkemize, vatanımıza ve milletimize tefrika sokmak isteyen, bölmek ve parçalama isteyenlere de ilelebet fırsat vermesin. Bu duygu ve düşüncelerle tüm imkansızlıklara rağmen büyük bir destan yazan, övgülerin en güzeline layık olan bu güzel vatanımız için canını feda eden aziz şehitlerimizi rahmet ve minnet yad ediyorum. mekanları cennet olsun.”

HABERİ PAYLAŞIN
 
 
 
 
 
 

KURUMSAL

Belediye Teşkilat Şeması
Meclis Üyeleri
Başkan Yardımcıları
Başkan Danışmanları
Müdürlükler
Eski Belediye Başkanları
Misyon ve Vizyonumuz

 

BAŞKAN

Başkan'ın Özgeçmişi
Başkan'ın Albümü
Başkan'ın Mesajı
Başkan'a Mesaj Gönder
Başkan'la Fotoğraflarım

 

PROJELERİMİZ

Tamamlanan Projeler
Devam Eden Projeler
Planlanan Projeler
Fiziki Yatırımlar
Sosyal ve Kültürel Projeler
Eğitim Projeleri
Yönetişim Projeleri

 

GÜNCEL

Haberler
Video Haberler
Duyurular
Basında Belediyemiz
Fotoğraf Albümü

 

HİZMET REHBERİ

Stratejik Plan
KVKK Aydınlatma Metinleri
İhale İlanları
Kamu Hizmet Standartı
Kanun ve Yönetmelikler
Raporlar ve Tablolar
Emlak İşlemleri

 

KÜLTÜREL YAPI

Sosyal & Kültürel Hayat
Göksun'da Yaşam
Yemeklerimiz
Şair ve Yazarlarımız
Yayınlarımız

 

GÖKSUN

Göksun'un Tarihi
Belediye Tarihi
Mahallelerimiz
Tarihi ve Turistik Yerler
Göksun Elması
Oda, Dernek ve Vakıflar
Tanıtım Filmleri 

 

İLETİŞİM

Köprübaşı Mah. Malazgirt Cad. No: 3 Göksun / Kahramanmaraş
Santral: (0 344) 714 11 93
Fax:       (0 344) 714 11 91

 
     

Copyright © 2018 - Tüm Hakları Saklıdır...
Kahramanmaraş Göksun Belediyesi Basın Yayın Servisi