BAŞKAN GÜNGÖR, “VERDİĞİMİZ SÖZÜ YERİNE GETİRDİK”Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Belediye Başkanımız Hüseyin Coşkun Aydın, AK Parti Göksun İlçe Başkanı Mustafa Akgül ve Meclis üyeleri ile birlikte Esenköy Mahallemizi ziyaret etti.

Ziyarette, Belediye Meclis Üyesi Eyüp Arslan,  Mahalle Muhtarı Mustafa Arslan ve mahalle sakinleri tarafından karşılanan Başkan Güngör, seçim öncesi verdikleri sözü yerine getirmenin mutluluğunu yaşadıklarını dile getirdi.

Seçim çalışmaları sırasında yaptıkları ziyaret mahallenin yollarının asfaltla kaplama sözü verdikleri hatırlatan Başkan Güngör, “Dün itibari ile sözümüzü yerine getirdik ve Esenköy mahallemizin yollarını sıcak asfaltla buluşturduk. Bundan dolayı çok mutluyuz. Esenköylü hemşerilerimiz yazın tozdan kışın çamurdan kurtulmuş oldular” dedi.

Göreve gelir gelmez il genelinde özellikle de köyden mahalleye dönen yerleşim alanlarında sorunları yerinde tespit ettiklerini ifade eden Başkan Güngör, yaptığı konuşmada, “Kırsal kesimlerimizde yaptığımız tespitlerde yol, su ve kanalizasyon sorunlarının olduğunu tespit ettik. Yaptığımız planlama neticesinde aciliyet arz eden sorunlardan başlamak üzere bu yerleşim birimlerimize hizmetlerimizi götürmeye başladık. Bizim sorumluluk alanımızda değil gibi bir yaklaşımda bulunmadan ilimizin bütününde çalışmalarımız sürüyor” ifadelerini kullandı.

 


5.12.2019 Yayın Tarihli Haber