Göksun Belediyesi
 

KURUMSAL

 

PROJELERİMİZ

 

GÜNCEL

 

HİZMET REHBERİ

 

GÖKSUN

 

KÜLTÜREL YAPI

 

E-BELEDİYE

 
GÖKSUN GENÇLERİ MİLLİ VE MANEVİ GELİŞİYOR-2


Proje Hakkında

Belediye Başkanımız Sayın Hüseyin Coşkun Aydın, geziye katılan öğrencileri Belediye İş Merkezi Meydanından aileleri ile birlikte uğurladı. Otobüsleri gezerek öğrencilerle tek tek ilgilenen Başkan Aydın, öğrencilerden gezip gördükleri mekanları ve oranın manevi atmosferini hafızalarına kazımalarını ve gelecekte söz sahibi olacakları ülke yönetiminde bu vatanın bizlere hangi şartlarda emanet edildiğini unutmamalarını istedi.

Başkan Aydın, yaptığı açıklamada, bu projeyi hayata geçirmelerindeki amaçlarının, vatanına, devletine, milletine ve bayrağına sevdalı nesiller yetiştirmek, ilçenin eğitim, kültür ve sosyal yapısını geliştirmek olduğunu söyledi.

Öğrencilere milletini, bayrağını, vatanını, devletini ve dinini koruma noktasında birlikte hareket etme bilincini öğretmek istediklerine vurgu yapan Başkan Aydın, açıklamasında şunları kaydetti:

“Bu bilinçle yetişen ve ona göre hareket eden ecdadımızın hangi şartlarda, kimlere karşı, kimlerle omuz omuza mücadele ederek, can vererek bu ülkeyi bize emanet ettiklerinin en iyi görüleceği, anlaşılacağı ve öğrenileceği yer Çanakkale’dir. İnşallah bu gün Çanakkale Gezisine katılacak olan bu yavrularımız, dünyaya meydan okuyan atalarının nasıl bir zafer kazandıklarına tanıklık edecekler. Bu ülkenin korunmasında ve geleceğe taşınmasında önemli bir görevi olan bizler, yerel yöneticiler olarak ilgili kurum ve kuruluşlarımızla işbirliği içinde hareket ederek, gençlerimizi hem ilimde, bilimde, irfanda ve teknolojide en üst seviye çıkartmak hem de milli ve manevi bilinçle yetişmelerine katkı sağlıyoruz. İnşallah bu ve benzeri projelerimiz artarak devam edecek.”

Başkan Aydın, projenin hayata geçirilmesi konusunda desteklerini esirgemeyen Kahramanmaraş Valisi Vahdettin Özkan başta olmak üzere SODES yetkililerine ve projede emeği bulunan herkese teşekkür ettiğini sözlerine ekledi.

Belediye yetkilileri ve öğretmenleri eşliğinde 3 gün sürecek olan geziye katılan öğrenciler, Bursa’nın tarihi mekanları ile Çanakkale Savaşlarının yapıldığı yerleri gezerek rehberlerden bilgiler alacaklar.

Göksun Belediyesi 2016 yılında hayata geçirdiği, ‘Göksun Toplum Merkezi’ projesi kapsamında da 40 öğrenciyi Çanakkale gezisine götürmüştü.
İÇERİĞİ PAYLAŞIN
 
         
         
         
 
 
 
 

KURUMSAL

Belediye Teşkilat Şeması
Meclis Üyeleri
Başkan Yardımcıları
Başkan Danışmanları
Müdürlükler
Eski Belediye Başkanları
Misyon ve Vizyonumuz

 

BAŞKAN

Başkan'ın Özgeçmişi
Başkan'ın Albümü
Başkan'ın Mesajı
Başkan'a Mesaj Gönder
Başkan'la Fotoğraflarım

 

PROJELERİMİZ

Tamamlanan Projeler
Devam Eden Projeler
Planlanan Projeler
Fiziki Yatırımlar
Sosyal ve Kültürel Projeler
Eğitim Projeleri
Yönetişim Projeleri

 

GÜNCEL

Haberler
Video Haberler
Duyurular
Basında Belediyemiz
Fotoğraf Albümü

 

HİZMET REHBERİ

Stratejik Plan
Başvuru Rehberi
İhale İlanları
Kamu Hizmet Standartı
Kanun ve Yönetmelikler
Raporlar ve Tablolar
Emlak İşlemleri

 

KÜLTÜREL YAPI

Sosyal & Kültürel Hayat
Göksun'da Yaşam
Yemeklerimiz
Şair ve Yazarlarımız
Yayınlarımız

 

GÖKSUN

Göksun'un Tarihi
Belediye Tarihi
Mahallelerimiz
Tarihi ve Turistik Yerler
Göksun Elması
Oda, Dernek ve Vakıflar
Tanıtım Filmleri 

 

İLETİŞİM

Köprübaşı Mah. Malazgirt Cad. No: 3 Göksun / Kahramanmaraş
Santral: (0 344) 714 11 93
Fax:       (0 344) 714 11 91

 
     

Copyright © 2018 - Tüm Hakları Saklıdır...
Kahramanmaraş Göksun Belediyesi Basın Yayın Servisi