Göksun Belediyesi
 

KURUMSAL

 

PROJELERİMİZ

 

GÜNCEL

 

HİZMET REHBERİ

 

GÖKSUN

 

KÜLTÜREL YAPI

 

E-BELEDİYE

 
 
KAHRAMANMARAŞ’IN ULAŞIM HİZMETLERİ MASAYA YATIRILDIYAYIN TARİHİ: 3.11.2020Kahramanmaraş 4’üncü Ulaştırma Çalıştay’ında Kahramanmaraş’ın Ulaşım Hizmetleri masaya yatırıldı. Kahramanmaraş Valiliği koordinasyonunda yapılan Ulaştırma Çalıştayına, Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Adil Karaismailoğlu, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal, Vali Vekili Mahmut Hersanlıoğlu, AK Parti Milletvekilleri Ahmet Özdemir, İmran Kılıç, Habibe Öçal, Cihat Sezal, Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, İlçe Belediye Başkaları, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Bürokratları ile ilgili kamu kurum ve kuruluşu temsilcileri katıldı.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, İzmir’de yaşanan deprem sonrasında Kahramanmaraş Ulaştırma Çalıştayı programı yarıda keserek deprem bölgesine hareket etti.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, çalıştayda yaptığı konuşmada muhalefetin hiçbir şey yapmadığını ancak sabah akşam çalıştıkları halde kendilerini eleştirdiğini söyledi.
Ünal, 7 Kasım'da Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın açılışını yapacağı Kahramanmaraş-Göksun karayolunun tek başına Türkiye'deki en büyük yatırımlardan biri olduğunu ifade etti.
 
Çalıştayın hayırlara vesile olması temennisinde bulunan Ünal, İzmir depremi nedeniyle duyduğu üzüntüyü dile getirerek, “Elhamdülillah devletimiz hem Elazığ'da hem geçmişte Van'da en hızlı şekilde AFAD ile olsun Çevre Şehircilik Bakanlığıyla olsun hızla vatandaşlarımızın yanında yer aldı. Şu anda da Çevre Şehircilik ve Ulaştırma Bakanımız İzmir'e ulaştılar. Vatandaşlarımızın yanındalar.” şeklinde konuştu.
 
TCDD 6. Bölge Müdürü Oğuz Saygılı ve Karayolları 5. Bölge Müdürü Mehmet Fidan'ın kentteki yatırımlarla ilgili sunumuyla başlayan etkinlik, soru cevap şeklinde devam etti.
Belediye Başkanımız Hüseyin Coşkun Aydın, başta Göksun-Kahramanmaraş karayolu olmak üzere bölgemizde yapılan tüm çalışmalar için başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere tüm ilgililere teşekkür etti. Başkan Aydın, daha önce çalışmaları tamamlanan Göksun Güney Çevre Yolu ile tünel ve viyadüklerin ikmal inşaat projesinin biran önce ihale edilerek yapımının gerçekleştirilmesini talep etti.
 
Devam eden ve tamamlanan projelerin değerlendirildiği çalıştayda, kurum yöneticileri talep ve önerilerini dile getirdi.

         
         HABERİ PAYLAŞIN
 
 
 
 
 

KURUMSAL

Belediye Teşkilat Şeması
Meclis Üyeleri
Başkan Yardımcıları
Başkan Danışmanları
Müdürlükler
Eski Belediye Başkanları
Misyon ve Vizyonumuz

 

BAŞKAN

Başkan'ın Özgeçmişi
Başkan'ın Albümü
Başkan'ın Mesajı
Başkan'a Mesaj Gönder
Başkan'la Fotoğraflarım

 

PROJELERİMİZ

Tamamlanan Projeler
Devam Eden Projeler
Planlanan Projeler
Fiziki Yatırımlar
Sosyal ve Kültürel Projeler
Eğitim Projeleri
Yönetişim Projeleri

 

GÜNCEL

Haberler
Video Haberler
Duyurular
Basında Belediyemiz
Fotoğraf Albümü

 

HİZMET REHBERİ

Stratejik Plan
Başvuru Rehberi
İhale İlanları
Kamu Hizmet Standartı
Kanun ve Yönetmelikler
Raporlar ve Tablolar
Emlak İşlemleri

 

KÜLTÜREL YAPI

Sosyal & Kültürel Hayat
Göksun'da Yaşam
Yemeklerimiz
Şair ve Yazarlarımız
Yayınlarımız

 

GÖKSUN

Göksun'un Tarihi
Belediye Tarihi
Mahallelerimiz
Tarihi ve Turistik Yerler
Göksun Elması
Oda, Dernek ve Vakıflar
Tanıtım Filmleri 

 

İLETİŞİM

Köprübaşı Mah. Malazgirt Cad. No: 3 Göksun / Kahramanmaraş
Santral: (0 344) 714 11 93
Fax:       (0 344) 714 11 91

 
     

Copyright © 2018 - Tüm Hakları Saklıdır...
Kahramanmaraş Göksun Belediyesi Basın Yayın Servisi