Göksun Belediyesi
 

KURUMSAL

 

PROJELERİMİZ

 

GÜNCEL

 

HİZMET REHBERİ

 

GÖKSUN

 

KÜLTÜREL YAPI

 

E-BELEDİYE

 
 
BAŞKAN GÜNGÖR’E BABA OCAĞI GÖKSUN’DAN TEBRİK ZİYARETİYAYIN TARİHİ: 2.5.2019Göksun Belediye Başkanı Hüseyin Coşkun Aydın, beraberinde AK Parti Göksun İlçe Başkanı Mustafa Akgül, MHP Göksun İlçe Başkanı Fatih Üstün, AK Parti ve MHP Belediye Meclis Üyeleri, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Mahalle Muhtarları ile birlikte Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör'ü ziyaret etti.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Meclis salonunda misafirlerini kabul eden Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, burada yaptığı konuşmada, “Doğduğum, büyüdüğüm, baba ocağım Göksun’lu hemşerilerimin bu tebrik ziyaretinden son derece mutlu oldum” dedi.

Başarılı bir seçim sürecinin sonunda güzel bir başarı elde ettiklerini dile getiren Başkan Güngör, konuşmasında şunları kaydetti:

“Öncelikle Göksunlu hemşerilerimize bu nazik ziyaretlerinden ötürü teşekkür ederim. Akabinde tüm Kahramanmaraşlı hemşerilerimize teşekkür etmek istiyorum. Gerçekten güzel bir seçim süreci yürüttük ve sonunda çok güzel bir başarı elde ettik. Bu başarının bir sahibi varsa bu tabi Cumhurbaşkanımızın liderliğinde partimizin ve en büyüğü de çok değerli hemşerilerimizin desteği ile elde ettik. Biliyorsunuz geçtiğimiz hafta sonu partimizin Kızılcahamam da ki toplantısına katıldık. Bu toplantıda Sayın Cumhurbaşkanımız ile bir seçim değerlendirmesi yaptık. AK Partinin kazandığı 15 Büyükşehir, Bakanlarımız ve Cumhurbaşkanımızın katılımıyla ortak bir toplantıda yaptık ve orada Büyükşehirler arasında en yüksek oyu alan 3. Büyükşehir olarak Cumhurbaşkanımızın elinden plaketimizi aldık.”

 

“Herkesin Başkanı olacağız”

Oy versin vermesin biz herkesin başkanı olacağına işaret eden Başkan Güngör, konuşmasın şöyle devam etti:

“Mazbatayı aldıktan sonra artık Kahramanmaraş’ın Büyükşehir Belediye Başkanı olduk. Bütün hemşerilerimizi kucaklayarak, oy versin vermesin biz herkesin başkanı olacağız. Seçimin kendine özgü bir atmosferi vardı. Biz kendimizi anlattık, projelerimizi anlattık ve sonunda halkımızın takdiriyle seçimleri sonuçlandırdı. Oradaki atmosferi orada bıraktık. Şimdi önümüze bakıyoruz. Artık önümüzdeki süreç hizmet sürecidir. Biz seçimi geride bıraktık. Önümüzdeki süreç içerisinde inşallah bu görev süremiz içerisinde meclis üyelerimiz, belediye başkanlarımız ve muhtarlarımızla iş birliği içerisinde bu süreci yürüteceğiz.”

 

“Önemli İhtiyaç ve Talepler Var”

İnsanoğlunun yaşadığı sürece ihtiyaç ve taleplerin devam edeceğini belirten Başkan Güngör, “Tabii önemli ihtiyaç ve talepler var. Bunların yapılanları var, eksiklikleri var. Bu ihtiyaçlar biz yaşadığımız sürece de var olacaktır. Bizde bu sorumluluğu üstlenen kişiler olarak bunları bir plan dâhilinde, imkânlar ölçüsünde ve hemşerilerimizin beklentileri ölçüsünde gidermeye çalışacağız. Ekip olarak bunun için çalışıyoruz. Sadece büyükşehir olarak değil, tüm ilçe belediyeleri olarak ekiplerimiz birlikte çalışıyorlar, öncelikleri ortaya koyuyorlar. Mesela bu yıl ne yapacağız? Hangi ilçemizde ne yapacağız? Önümüzdeki süre içerisinde ne yapacağız? Bir sonraki yıl içerisinde ne yapacağız? Bu 5 yılı takvimlendirmeye çalışıyoruz” dedi.

Şanlıurfa'da meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybeden Elbistan'lı hemşehrilerine başsağlığı dileyen Başkan Güngör, “Bugün sabah maalesef üzücü bir haber aldık. 1 Mayıs kutlamalarına katılmak için Şanlıurfa’ya hareket eden Elbistanlı hemşerimizi taşıyan minibüsün kaza yapması sonucu hayatını kaybeden hemşerilerimize Allah’tan rahmet, ailelerine başsağlığı diliyorum. Yaralı vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletmek istiyorum. Allah acil şifalar versin inşallah.” şeklinde konuştu.

 

“Rabbim Hepimizi Muvaffak Etsin”

Göksun Belediye Başkanı Hüseyin Coşkun Aydın ise yaptığı konuşmada şunları kaydetti:

"Biz ikinci dönem olarak bu mecliste ilimiz adına alınan kararları inşallah tesis ediyoruz. Rabbim bizlere bu dönemde güzel hizmetlere vesile olacak kararlar almayı nasip etsin. Kahramanmaraş'ın en önemli kararları burada alınıyor. Bugün burada belediye meclis üyelerimiz var, muhtarlarımız var, kadın kolları başkanımız var, gençlik kolları başkanımız ve üyeleri var. Sağ olsunlar dün biz haber ettik, daha önceden planlı işleri olanlar vardı ama gene de yüzde 80, yüzde 90 katılım var. Göksun'un yöneticileri olarak parti yöneticilerimiz var. Rabbim hepimizi inşallah muvaffak etsin. Bizim burada bulunuşumuzun en büyük vesilesi bu ekip. Bu ekibimize de canı gönülden şükranlarımı arz ediyorum.”

Başkan Güngör, konuşmalardan sonra tüm misafirleri ile tek tek tokalaşarak tebrikleri kabul etti.


         
         
         HABERİ PAYLAŞIN
 
 
 
 
 
 

KURUMSAL

Belediye Teşkilat Şeması
Meclis Üyeleri
Başkan Yardımcıları
Başkan Danışmanları
Müdürlükler
Eski Belediye Başkanları
Misyon ve Vizyonumuz

 

BAŞKAN

Başkan'ın Özgeçmişi
Başkan'ın Albümü
Başkan'ın Mesajı
Başkan'a Mesaj Gönder
Başkan'la Fotoğraflarım

 

PROJELERİMİZ

Tamamlanan Projeler
Devam Eden Projeler
Planlanan Projeler
Fiziki Yatırımlar
Sosyal ve Kültürel Projeler
Eğitim Projeleri
Yönetişim Projeleri

 

GÜNCEL

Haberler
Video Haberler
Duyurular
Basında Belediyemiz
Fotoğraf Albümü

 

HİZMET REHBERİ

Stratejik Plan
Başvuru Rehberi
İhale İlanları
Kamu Hizmet Standartı
Kanun ve Yönetmelikler
Raporlar ve Tablolar
Emlak İşlemleri

 

KÜLTÜREL YAPI

Sosyal & Kültürel Hayat
Göksun'da Yaşam
Yemeklerimiz
Şair ve Yazarlarımız
Yayınlarımız

 

GÖKSUN

Göksun'un Tarihi
Belediye Tarihi
Mahallelerimiz
Tarihi ve Turistik Yerler
Göksun Elması
Oda, Dernek ve Vakıflar
Tanıtım Filmleri 

 

İLETİŞİM

Köprübaşı Mah. Malazgirt Cad. No: 3 Göksun / Kahramanmaraş
Santral: (0 344) 714 11 93
Fax:       (0 344) 714 11 91

 
     

Copyright © 2018 - Tüm Hakları Saklıdır...
Kahramanmaraş Göksun Belediyesi Basın Yayın Servisi