Göksun Belediyesi
 

KURUMSAL

 

PROJELERİMİZ

 

GÜNCEL

 

HİZMET REHBERİ

 

GÖKSUN

 

KÜLTÜREL YAPI

 

E-BELEDİYE

 
 
BAŞKAN AYDIN YENİ DÖNEM MAZBATASINI ALDIYAYIN TARİHİ: 03.4.2019Göksun Belediye Başkanlığına ikinci kez seçilen, Cumhur İttifakı AK Parti Göksun Belediye Başkan Adayı Hüseyin Coşkun Aydın, yeni meclis üyeleri ile birlikte yeni dönem mazbatasını alarak görevine başladı.

Göksun Adliyesinde, İlçe Seçim Kurulu Başkanı Damla Toy’dan mazbatasını alan Başkan Aydın, beraberinde AK Parti Göksun İlçe Başkanı Mustafa Akgül, Milliyetçi Hareket Partisi Göksun İlçe Başkanı Fatih Üstün, Belediye Meclis Üyeleri ve sevenleri ile birlikte Göksun ana caddelerinden yürüyerek Belediyeye gitti.


-“Siyaset Süreci Bitti Hizmet Dönemi Başladı”


Başkan Aydın, belediye müdürleri ve personelleri tarafından çiçeklerle ve alkışlarla karşılandığı belediye binası önünde yaptığı konuşmada, “Öncelikle Göksun halkına şükranlarımı sunuyorum. Bu mazbata Göksun Halkının sorumluluğudur. Sorumluluğumuzun bilincinde olarak inşallah önümüzdeki beş yılı belediye meclis üyelerimizle birlikte Göksun’umuza hizmet ve yatırımlara dönüştüreceğiz. Şu saatten itibaren bizim çalışmalarımızda ve belediye görevlerimizde siyaset bitmiştir. Rozetlerimizi çıkarıyoruz. Bundan sonraki süreçte belediye görevlerinde herhangi bir siyasi görüş ön planda olmaksızın halkımızın hizmetinde bulunacağız.” dedi.


Geçen beş yıllık süreçte hiç kimsenin hakkına, hukukuna ket vurmadığına işaret eden Başkan Aydın, konuşmasında şunları kaydetti:


“Hiç kimseye adaletsizlik yapmadık. Hakkı, hukuku, adaleti birinci derecede gözetmeye gayret ettik. Ama bu halkımıza en iyi hizmeti yapmak için de elimizden geleni yaptık. Bu beş yılda yaptıklarımızı zaman zaman size anlattım. Bu süreçte bizlerle beraber bu hizmetlere katkı sağlayan bir önceki belediye meclisim ve üyelerime buradan teşekkür ediyorum. Yaptığımız her şeyin sonuna kadar arkasındayız. Allah’ın izniyle yaptığımız her şey doğru ve bu milletin hayrına.”

 

-“Bizim Partimizde Millet Ne Derse O Olur”

 

Kendisine ikinci dönem için şans tanıyan hemşehrilerine teşekkür eden Başkan Aydın, konuşmasına şöyle devam etti:

 

“Bizim yeniden bu göreve aday gösterilmemiz sizlerin desteği ve teveccühü ile oldu. Herkesin bildiği gibi bizim partimiz milletin kararına göre hareket ediyor, vatandaş ne derse o oluyor. Tekrar aday olduktan sonra büyüklerimiz Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile Sayın Dr. Devlet Bahçeli’nin almış oldukları karar doğrultusunda Cumhur İttifakının ruhuna uygun bir kampanya yürüttük. 31 Mart 2019 tarihinde yeniden Göksun’a belediye başkanı olma şansını yakaladık. Bu şansı bize tanıyan saygıdeğer hemşehrilerimin tamamına şükranlarımı arz ediyorum. Bizimle birlikte seçim çalışmalarını yürüten AK Parti ve Milliyetçi Hareket Partisinin her kademesindeki yöneticisine, bizimle birlikte yol yürüyen yol arkadaşlarıma ve tüm Göksun’lu hemşehrilerime şükranlarımı sunuyorum.”

 

Başkan Aydın, daha sonra makamına geçerek tebrikleri kabul etti. Başkan Aydın’ı ilk tebrik eden ise annesi Zübeyde ve eşi Befaret Aydın oldu.


         HABERİ PAYLAŞIN
 
 
 
 
 

KURUMSAL

Belediye Teşkilat Şeması
Meclis Üyeleri
Başkan Yardımcıları
Başkan Danışmanları
Müdürlükler
Eski Belediye Başkanları
Misyon ve Vizyonumuz

 

BAŞKAN

Başkan'ın Özgeçmişi
Başkan'ın Albümü
Başkan'ın Mesajı
Başkan'a Mesaj Gönder
Başkan'la Fotoğraflarım

 

PROJELERİMİZ

Tamamlanan Projeler
Devam Eden Projeler
Planlanan Projeler
Fiziki Yatırımlar
Sosyal ve Kültürel Projeler
Eğitim Projeleri
Yönetişim Projeleri

 

GÜNCEL

Haberler
Video Haberler
Duyurular
Basında Belediyemiz
Fotoğraf Albümü

 

HİZMET REHBERİ

Stratejik Plan
Başvuru Rehberi
İhale İlanları
Kamu Hizmet Standartı
Kanun ve Yönetmelikler
Raporlar ve Tablolar
Emlak İşlemleri

 

KÜLTÜREL YAPI

Sosyal & Kültürel Hayat
Göksun'da Yaşam
Yemeklerimiz
Şair ve Yazarlarımız
Yayınlarımız

 

GÖKSUN

Göksun'un Tarihi
Belediye Tarihi
Mahallelerimiz
Tarihi ve Turistik Yerler
Göksun Elması
Oda, Dernek ve Vakıflar
Tanıtım Filmleri 

 

İLETİŞİM

Köprübaşı Mah. Malazgirt Cad. No: 3 Göksun / Kahramanmaraş
Santral: (0 344) 714 11 93
Fax:       (0 344) 714 11 91

 
     

Copyright © 2018 - Tüm Hakları Saklıdır...
Kahramanmaraş Göksun Belediyesi Basın Yayın Servisi