Göksun Belediyesi
 

KURUMSAL

 

PROJELERİMİZ

 

GÜNCEL

 

HİZMET REHBERİ

 

GÖKSUN

 

KÜLTÜREL YAPI

 

E-BELEDİYE

 
 
BAŞKAN AYDIN, MUHTARLARLA BÜYÜKŞEHİRİ ZİYARET ETTİYAYIN TARİHİ: 23.3.2018Belediye Başkanımız Sayın Hüseyin Coşkun Aydın, AK Parti Göksun İlçe Başkanı Sayın Ufuk Ünal ve Mahalle Muhtarları ile Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Fatih Mehmet Erkoç’u ziyaret etti.

Başkan Aydın ve beraberindeki heyet ilk olarak, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Meclis Toplantı Salonu’nda düzenlenen toplantıya katıldı. Buradaki toplantıda, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanı Adnan Alagöz, Fen İşleri Dairesi Başkanı Onur Erdi, KASKİ Genel Müdür Yardımcısı Çetin Hurşitoğlu, Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Muzaffer Türk, Yol Yapım ve Onarım Şube Müdürü Sefa Kırmacı, mahalle muhtarlarımızın sıra ile söz alarak mahallelerindeki dile getirdikleri sıkıntılar tek tek not edilerek kayıt altına alındılar.

Toplantının ardından Başkan Aydın ve beraberindeki heyet, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Fatih Mehmet Erkoç’u makamında ziyaret ederek toplantıyla ilgili  istişare ve değerlendirmede bulundular.

Yapılan toplantının verimli geçtiğine işaret eden Başkan Aydın, toplantı sonunda yaptığı konuşmada şunları kaydetti:

“Bugün çok verimli bir toplantı oldu. Daire Başkanları tüm muhtarlarımız tek tek dinleyerek istek ve taleplerini not aldılar. Bunları Belediye Başkanımız Sayın Fatih Mehmet Erkoç’a sunarak öncelik sıralamasına göre projelendirilme aşamasında değerlendirecekler. Bölgemizde çok ciddi hizmetler yapılıyor. Bundan dolayı da başta sayın başkanımız olmak üzere tüm daire başkanlarımıza bir kez daha teşekkür ediyorum. Uzun yıllardan beri yapılmayan hizmetler yapılıyor. Tabi halkımız da bu hizmetlerin güzelliğini gördükçe daha fazla istiyor. Tabi bu da güzel bir şey çünkü yapılabileceğine inandıkları için istiyorlar. Biz hem ilçe belediyesi olarak hem de büyükşehir belediyesi olarak halkımızın hizmetinde olmaktan gurur duyuyoruz.”

Fen İşleri Dairesi Başkanı Onur Erdi’de yaptığı açıklamada; “Büyükşehir Belediye Başkanımız Fatih Mehmet Erkoç’un talimatları doğrultusunda her hafta Perşembe günleri muhtarlarımızla bir araya gelerek mahallelerindeki sıkıntı ve sorunları dinliyoruz. Bize iletilen sıkıntı ve sorunların çözümü noktasında ilgili birimlerimizi harekete geçirerek sorunları olabildiğince ivedi bir şekilde hallediyoruz” dedi.


         
         
         HABERİ PAYLAŞIN
 
 
 
 
 

KURUMSAL

Belediye Teşkilat Şeması
Meclis Üyeleri
Başkan Yardımcıları
Başkan Danışmanları
Müdürlükler
Eski Belediye Başkanları
Misyon ve Vizyonumuz

 

BAŞKAN

Başkan'ın Özgeçmişi
Başkan'ın Albümü
Başkan'ın Mesajı
Başkan'a Mesaj Gönder
Başkan'la Fotoğraflarım

 

PROJELERİMİZ

Tamamlanan Projeler
Devam Eden Projeler
Planlanan Projeler
Fiziki Yatırımlar
Sosyal ve Kültürel Projeler
Eğitim Projeleri
Yönetişim Projeleri

 

GÜNCEL

Haberler
Video Haberler
Duyurular
Basında Belediyemiz
Fotoğraf Albümü

 

HİZMET REHBERİ

Stratejik Plan
Başvuru Rehberi
İhale İlanları
Kamu Hizmet Standartı
Kanun ve Yönetmelikler
Raporlar ve Tablolar
Emlak İşlemleri

 

KÜLTÜREL YAPI

Sosyal & Kültürel Hayat
Göksun'da Yaşam
Yemeklerimiz
Şair ve Yazarlarımız
Yayınlarımız

 

GÖKSUN

Göksun'un Tarihi
Belediye Tarihi
Mahallelerimiz
Tarihi ve Turistik Yerler
Göksun Elması
Oda, Dernek ve Vakıflar
Tanıtım Filmleri 

 

İLETİŞİM

Köprübaşı Mah. Malazgirt Cad. No: 3 Göksun / Kahramanmaraş
Santral: (0 344) 714 11 93
Fax:       (0 344) 714 11 91

 
     

Copyright © 2018 - Tüm Hakları Saklıdır...
Kahramanmaraş Göksun Belediyesi Basın Yayın Servisi