Göksun Belediyesi
 

KURUMSAL

 

PROJELERİMİZ

 

GÜNCEL

 

HİZMET REHBERİ

 

GÖKSUN

 

KÜLTÜREL YAPI

 

E-BELEDİYE

 
 
BAŞKAN AYDIN, MUHTARLARLA İSTİŞARE TOPLANTISI YAPTIYAYIN TARİHİ: 23.02.2016Belediye Başkanımız Sayın Hüseyin Coşkun Aydın, 68 Mahalle Muhtarı ile 6. İstişare ve Değerlendirme toplantısında biraraya geldi.

Başkan Aydın, Mesire Alanında düzenlenen toplantıda yaptığı konuşmada, Belediye hizmetlerinin daha verimli ve daha etkin hale gelmesi için istişare ve değerlendirme toplantılarının artarak devam edeceğini söyledi.

Mahalle Muhtarları ile 2016 yılında mahallelerde yapılacak proje ve hizmetleri görüşmek için bir araya geldiklerine vurgu yapan Başkan Aydın, şunları kaydetti:

“Değerli Muhtarlarım, bugün sizlerle 2016 yılında mahallelerimizde yapacağımız proje ve hizmetleri görüşmek için toplanmış durumdayız. İlçemiz genelinde hem büyükşehir hem de ilçe belediyesi olarak yapmış olduğu hizmetler var. Toplantımızda bunlardan kısaca bahsedip, bundan sonra yapılması gereken hizmetlerin tespiti ve öncelik sıralamasını yapmak suretiyle ilçemizde belediye hizmetlerinin daha verimli, daha etkin hale gelmesi için görüş alışverişinde bulunacağız. Yaptığımız hizmetleri gözden geçirip, eksikliklerimizi tespit edip, yapmamız gerekenleri de beraberce tespit ederek yolumuza devam edeceğiz.”

Kahramanmaraş’ın büyükşehir olmasından dolayı yeniden yapılanma süreci yaşandığına dikkat çeken Başkan Aydın, bu sürece bağlı olarak yaşanan aksaklıklardan dolayı mahalle sakinlerinin ve muhtarların gösterdiği anlayış için teşekkür etti.

Son günlerde artan terör olaylarına da değinen Başkan Aydın, “Ülkemizin içinde bulunduğu durumdan en kısa sürede çıkmamız için Rabbim’den bizleri daha güçlü kılmasını, daha iyi hale gelmemiz için birlik ve beraberliğimiz daim kılmasını istiyorum. Aziz Şehitlerimize Yüce Allah’tan rahmet ve mağfiret, ailelerine, yakınlarına ve milletimize başsağlığı diliyorum” şeklinde konuştu.

Talep ve isteklerini toplantıda dile getiren mahalle muhtarları, ayrıca taleplerini Muhtarlık İşleri Müdürü Zekai Demirci’ye yazılı olarak da ilettiler.

Toplantıya, Göksun Belediyesi Birim Amirleri ile Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri, KASKİ ve İtfaiye Göksun Şube Müdürleri katıldı.

HABERİ PAYLAŞIN
 
 
 
 
 
 

KURUMSAL

Belediye Teşkilat Şeması
Meclis Üyeleri
Başkan Yardımcıları
Başkan Danışmanları
Müdürlükler
Eski Belediye Başkanları
Misyon ve Vizyonumuz

 

BAŞKAN

Başkan'ın Özgeçmişi
Başkan'ın Albümü
Başkan'ın Mesajı
Başkan'a Mesaj Gönder
Başkan'la Fotoğraflarım

 

PROJELERİMİZ

Tamamlanan Projeler
Devam Eden Projeler
Planlanan Projeler
Fiziki Yatırımlar
Sosyal ve Kültürel Projeler
Eğitim Projeleri
Yönetişim Projeleri

 

GÜNCEL

Haberler
Video Haberler
Duyurular
Basında Belediyemiz
Fotoğraf Albümü

 

HİZMET REHBERİ

Stratejik Plan
Başvuru Rehberi
İhale İlanları
Kamu Hizmet Standartı
Kanun ve Yönetmelikler
Raporlar ve Tablolar
Emlak İşlemleri

 

KÜLTÜREL YAPI

Sosyal & Kültürel Hayat
Göksun'da Yaşam
Yemeklerimiz
Şair ve Yazarlarımız
Yayınlarımız

 

GÖKSUN

Göksun'un Tarihi
Belediye Tarihi
Mahallelerimiz
Tarihi ve Turistik Yerler
Göksun Elması
Oda, Dernek ve Vakıflar
Tanıtım Filmleri 

 

İLETİŞİM

Köprübaşı Mah. Malazgirt Cad. No: 3 Göksun / Kahramanmaraş
Santral: (0 344) 714 11 93
Fax:       (0 344) 714 11 91

 
     

Copyright © 2018 - Tüm Hakları Saklıdır...
Kahramanmaraş Göksun Belediyesi Basın Yayın Servisi