Göksun Belediyesi
 

KURUMSAL

 

PROJELERİMİZ

 

GÜNCEL

 

HİZMET REHBERİ

 

GÖKSUN

 

KÜLTÜREL YAPI

 

E-BELEDİYE

 
 
GÖKSUN BELEDİYESİ TOPLUM MERKEZİ AÇILDIYAYIN TARİHİ: 18.02.2016Göksun Belediyesinin Kahramanmaraş Valiliği Koordinesinde yürütülen ve Kalkınma Bakanlığı tarafından finanse edilen SODES projesi kapsamında hayata geçirdiği “Göksun Toplum Merkezi” törenle açıldı.

Göksun Belediye Başkanı Hüseyin Coşkun Aydın, açılış töreninde yaptığı konuşmada, 2016 yılının Göksun için proje yılı olacağını söyledi.

Göksun Toplum Merkezinin bunun ilk adımı olduğunu belirten Başkan Aydın, şunları kaydetti:

“Geride bıraktığımız iki yıl içinde projelerimizin altyapılarını hazırladık. Bunlardan bir kısmı ihale edildi, bir kısmı ihale aşamasında ve bir kısmı da yaklaşık maliyet hesaplama aşamasında. 2016 yılında somut olarak görünecek projelerimizin ilkini bugün Allah’ın izni ile hep beraber açmış olacağız. Bu projenin gençliğimize, hanımefendilere, beyefendilere, farklı yaş gruplarına hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Sosyal ve Kültürel alanda imkanı olmayan kardeşlerimizin burada en iyi şartlarda bu imkanlara kavuşmak ve kendilerini daha bahtiyar hissetmek suretiyle Göksun’da sosyal, kültürel ve diğer projelerle gerekirse ekonomik anlamda kalkınmışlığa katkı sağlayacağımızı düşünüyorum.”

Başkan Aydın, açılış törenine katılamadığı için tebrik mesajı gönderenler ile törene karılanlara teşekkür ettiğini sözlerine ekledi.

Törende İlçe Kaymakamı Cengiz Ayhan ve Kahramanmaraş Valiliği SODES Proje Koordinasyon Birimi Sorumlusu Tayfur Can’da birer konuşma yaptılar.

Bünyesinde, Kadın Kültür Merkezi, Çocuk Evi ve Gençlik Evi bulunan Göksun Toplum Merkezinde, Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü ve İlçe Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü’nün desteği ile voleybol, masa tenisi, bağlama, satranç, resim ve ebru kursu gibi kursların düzenlenmesi planlanmaktadır. Proje kapsamında ayrıca İlkokul öğrencilerine Çanakkale gezisi düzenlenmesi ve proje sonunda ise piknik faaliyetinde bulunulması gibi çeşitli sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerin yapılması hedeflenmektedir.

Göksun Toplum Merkezi açılış törenine, Göksun Kaymakamı Cengiz Ayhan, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, AK Parti Kahramanmaraş İl Başkan Yardımcısı Mücahit Kara, AK Parti Göksun İlçe Başkanı Mehmet Akif Bolat, Belediye Meclis Üyeleri, Kamu Kurum Amirleri, STK Başkanları, Okul Müdürleri, vatandaşlar ve öğrenciler katıldı.

HABERİ PAYLAŞIN
 
 
 
 
 
 

KURUMSAL

Belediye Teşkilat Şeması
Meclis Üyeleri
Başkan Yardımcıları
Başkan Danışmanları
Müdürlükler
Eski Belediye Başkanları
Misyon ve Vizyonumuz

 

BAŞKAN

Başkan'ın Özgeçmişi
Başkan'ın Albümü
Başkan'ın Mesajı
Başkan'a Mesaj Gönder
Başkan'la Fotoğraflarım

 

PROJELERİMİZ

Tamamlanan Projeler
Devam Eden Projeler
Planlanan Projeler
Fiziki Yatırımlar
Sosyal ve Kültürel Projeler
Eğitim Projeleri
Yönetişim Projeleri

 

GÜNCEL

Haberler
Video Haberler
Duyurular
Basında Belediyemiz
Fotoğraf Albümü

 

HİZMET REHBERİ

Stratejik Plan
Başvuru Rehberi
İhale İlanları
Kamu Hizmet Standartı
Kanun ve Yönetmelikler
Raporlar ve Tablolar
Emlak İşlemleri

 

KÜLTÜREL YAPI

Sosyal & Kültürel Hayat
Göksun'da Yaşam
Yemeklerimiz
Şair ve Yazarlarımız
Yayınlarımız

 

GÖKSUN

Göksun'un Tarihi
Belediye Tarihi
Mahallelerimiz
Tarihi ve Turistik Yerler
Göksun Elması
Oda, Dernek ve Vakıflar
Tanıtım Filmleri 

 

İLETİŞİM

Köprübaşı Mah. Malazgirt Cad. No: 3 Göksun / Kahramanmaraş
Santral: (0 344) 714 11 93
Fax:       (0 344) 714 11 91

 
     

Copyright © 2018 - Tüm Hakları Saklıdır...
Kahramanmaraş Göksun Belediyesi Basın Yayın Servisi