Göksun Belediyesi
 

KURUMSAL

 

PROJELERİMİZ

 

GÜNCEL

 

HİZMET REHBERİ

 

GÖKSUN

 

KÜLTÜREL YAPI

 

E-BELEDİYE

 
 
BAŞKAN AYDIN, BAKAN RAMAZANOĞLU'NU ZİYARET ETTİYAYIN TARİHİ: 07.01.2016Göksun Belediye Başkanı Hüseyin Coşkun Aydın, beraberinde AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Akif Bolat, Belediye Meclis Üyeleri ve partililerle birlikte Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu’nu ziyaret etti.

Bakan Ramazanoğlu, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı misafir salonunda yaptığı konuşmada, Kahramanmaraş’ın bir muhabbet ve kardeşlik şehri, milli olmanın, milli damarın, vatan sevgisinin, bayrak sevgisinin, millet sevgisinin ve kahramanlık öyküsünün en tavan yaptığı şehir olduğunu söyledi.

Kahramanmaraş’ın yakın siyasi tarihimizin her döneminde bu memleketin gerçek sahiplerine, evlatlarına bağlılığını en yüksek oy oranlarıyla göstermiş bir şehir olduğuna vurgu yapan Bakan Ramazanoğlu, şunları kaydetti:

“Maraş Cumhuriyet tarihimizin, yakın siyasi tarihimizin her döneminde yani serbest seçimlerin yapıldığı, demokrasinin işlemeye başladığı 1950’den itibaren her dönemde demokrasiye bağlılığına ve bu memleketin gerçek sahiplerine, evlatlarına bağlılığını en yüksek oy oranlarıyla göstermiş bir şehrimizdir. Rahmetli Menderes’e, rahmetli Özal’a sahip çıktı Maraş. Bu millet bu memleketin gerçek sahibidir. Burada bu vatanın sahipleri olarak sizler varsınız, bizler varız.”

-Türkiye’nin Yürüyüşün Önüne Kimse Geçemez

Türkiye’nin yasaklar ülkesi değil, artık konuşan bir ülke olduğunu dile getiren Bakan Ramazanoğlu, konuşmasına şöyle devam etti:

“Artık hanım kızlarımız üniversite kapılarında, okul kapılarında gözyaşları dökmüyorlar, istedikleri gibi okuyorlar. Bugün meclis kürsüsünde başörtülü milletvekillerimiz var. Bugün Başörtülü Bakanımız var. Artık ileri demokrasi yolunda ilerleyen Başbakanımız Sayın Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu ile 64. Hükümetimizle ile 2023 hedefiyle yola çıkmış kararlı, güçlü bir hükümetimiz var. Bunun arkasında da sizler gibi başkanlarımız, teşkilatımız ve bu memlekete inanmış Maraşlılar var. Bu memlekete inanmış Türkiye var. Bu memlekete, millete inanmış kocaman bir İslam ve Türk dünyası var. Bu yürüyüşün önüne kimse geçemez. Ne bir dünya ne de bir başkası. Cumhurbaşkanımızın dediği gibi dünya 5’ten büyük. İnşallah 4 yıl sonra 2019, daha sonra 2023, 2053, 2071 yürüyüşümüz hep beraber devam ediyor.”

Ziyarette duyduğu memnuniyeti ifade eden Bakan Ramazanoğlu, “Bu vesileyle ben sizlerle bir olmaktan çok mutlu oldum. Ziyaretinizden dolayı hepinize çok teşekkür ediyorum. Burası aynı zamanda sizlerin de yuvası” şeklinde konuştu.

Göksun Belediye Başkanı Hüseyin Coşkun Aydın, ziyaretin anısına Bakan Ramazanoğlu’na Göksun kilimi hediye etti.

HABERİ PAYLAŞIN
 
 
 
 
 
 

KURUMSAL

Belediye Teşkilat Şeması
Meclis Üyeleri
Başkan Yardımcıları
Başkan Danışmanları
Müdürlükler
Eski Belediye Başkanları
Misyon ve Vizyonumuz

 

BAŞKAN

Başkan'ın Özgeçmişi
Başkan'ın Albümü
Başkan'ın Mesajı
Başkan'a Mesaj Gönder
Başkan'la Fotoğraflarım

 

PROJELERİMİZ

Tamamlanan Projeler
Devam Eden Projeler
Planlanan Projeler
Fiziki Yatırımlar
Sosyal ve Kültürel Projeler
Eğitim Projeleri
Yönetişim Projeleri

 

GÜNCEL

Haberler
Video Haberler
Duyurular
Basında Belediyemiz
Fotoğraf Albümü

 

HİZMET REHBERİ

Stratejik Plan
Başvuru Rehberi
İhale İlanları
Kamu Hizmet Standartı
Kanun ve Yönetmelikler
Raporlar ve Tablolar
Emlak İşlemleri

 

KÜLTÜREL YAPI

Sosyal & Kültürel Hayat
Göksun'da Yaşam
Yemeklerimiz
Şair ve Yazarlarımız
Yayınlarımız

 

GÖKSUN

Göksun'un Tarihi
Belediye Tarihi
Mahallelerimiz
Tarihi ve Turistik Yerler
Göksun Elması
Oda, Dernek ve Vakıflar
Tanıtım Filmleri 

 

İLETİŞİM

Köprübaşı Mah. Malazgirt Cad. No: 3 Göksun / Kahramanmaraş
Santral: (0 344) 714 11 93
Fax:       (0 344) 714 11 91

 
     

Copyright © 2018 - Tüm Hakları Saklıdır...
Kahramanmaraş Göksun Belediyesi Basın Yayın Servisi